Článok prebratý zo serveru www.vivarista.sk


Online: Ako podniky reagujú na zmenu klímy?

Článok zo sekcie Aktuality

obrázok10.5.2021, 15:10 Klimatická akadémia bude séria piatich pondelkových prednášok a diskusií, ktoré ponúknu pohľady na klimatickú zmenu z rôznych úrovní. Začneme na globálnom leveli a postupne sa cez európsku a národnú úroveň dostaneme do našich miest. Nevynecháme ani podniky a aktívnych občanov.

O zmene klímy a jej prejavoch dnes možno počuť a čítať stále častejšie. Vieme, že je dôsledkom ľudskej činnosti a hrozbou pre súčasné a budúce fungovanie spoločnosti. O tom, ako tomuto komplexnému problému rozumieť a čeliť, budú prednášať a diskutovať zaujímaví hostia Klimatickej akadémie počas nasledujúcich týždňov, vždy v pondelok v čase 15:10 – 16:40, prostredníctvom online platformy.

Program:
10.5. Ako podniky reagujú na zmenu klímy?
Jan Kurka /SUSTO/
Účasť na prednáške je bezplatná a podmienená registráciou: https://forms.gle/VMp34SaJiSJECPw46

Klimatická akadémia je organizovaná Karpatským rozvojovým inštitútom v spolupráci s Ekonomickou fakultou Technickej univerzity v Košiciach. Je podporená v rámci projektu “Verejnosť pomáha samospráve vytvárať klimaticky bezpečnejšie Košice”, ktorý je financovaný v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa spolufinancovaného z Európskeho sociálneho fondu.Šéfredaktor | 2.5.2021 17:08 | 0 komentárov | 123x


Dátum: 6.5.2021 17:03:42
URL článku: http://www.vivarista.sk/m/clanky/11938