Rubriky

Hlavná stránka Vyhľadávanie Diskusné fórum Antikvariát Výstavy a predajné stretnutia ("burzy")LiteratúraHerpetofauna SRVivaristika na známkachŽabčonoviny

Články a iné

TeraristikaAkvaristikaReportážeNápady pre VásZo svetaAktuality Fotogaléria

Inzercia

DarujemKúpimPredám

CITES

Na SlovenskuV ČecháchVšeobecneOficiálne stránky

Ostatné

Kontakt Linky Naše bannery Reklama

Pomôžte nám tvoriť časopis VIVARISTA.sk poriadne

24.4.2013 sme publikovali na našich stránkach výzvu smerom ku všetkým našim priaznivcom, podporovateľom. Jediný, kto zareagoval je pán Július Ármai (30 eur), ktorému za pomoc ĎAKUJEME! Pomôcť nám svojou troškou ale môžete aj VY! Neváhajte! Ďakujeme!

Odborný časopis VIVARISTA.sk určený nielen pre akvaristov, teraristov, milovníkov živej prírody...od svojho začiatku k dnešnému dňu (27.10.2013) navštívilo viac ako 202350 unikátnych čitateľov, ktorí navštívili našu stránku 1036970 krát. Ďakujeme im za to! Tí môžu získavať potrebné vedomosti z obrovského množstva doteraz publikovaných článkoch (2600!). Sú to ľudia ako Vy. Mnoho z nich sa k nám opakovane a s dôverou i "hladom" po nových informáciách vracia (číslo prístupov 1036970 je toho jasným svedectvom). Tomu sme úprimne radi.
Je jasné, že nie každý čitateľ bude ochotný nám prispieť na prevádzku tohto jedinečného slovensko-českého časopisu, no je mi cťou sa ešte raz poďakovať za finančnú podporu a pomoc pánovi Júliusovi Ármaiovi, vďaka ktorého finančnému príspevku vo výške 30 eur sme bližšie v našej vôli pokračovať vo vydávaní nášho časopisu. ĎAKUJEME!
Napriek tejto ušľachtilej pomoci ale potrebujeme pomoc, hoci si nesmierne vážime pomoc vo forme článkov a fotografií od našich autorov.

Možno ste sa práve Vy nechal/a presvedčiť našou prosbou o finančnú podporu. Verte, veľmi by nám to pomohlo. Vďaka práve Vašej pomoci na pokračovanie vydávania tohto titulu sa budeme môcť naďalej venovať písaniu článkov. Článkov, ktoré píšeme predovšetkým pre Vás. Bez finančnej pomoci si nebudete môcť prečítať vôbec nič, pretože vo vydávaní tohto časopisu (predovšetkým platenie webpriestoru a poplatkov s tým súvisiacich) sa nebude dať pokračovať.

Pomôžte nám tvoriť časopis VIVARISTA.sk poriadne!
Vopred ďakujeme za všetkých čitateľov časopisu VIVARISTA.sk.

| Vytlačiť článok |

Šéfredaktor | 27.10.2013 20:00 | 2 komentáre | 3496x


www.aquabooks.cz zoochov.cz