Rubriky

Hlavná stránka Vyhľadávanie Diskusné fórum Antikvariát Výstavy a predajné stretnutia ("burzy")LiteratúraHerpetofauna SRVivaristika na známkachŽabčonoviny

Články a iné

TeraristikaAkvaristikaReportážeNápady pre VásZo svetaAktuality Fotogaléria

Inzercia

DarujemKúpimPredám

CITES

Na SlovenskuV ČecháchVšeobecneOficiálne stránky

Ostatné

Kontakt Linky Naše bannery Reklama

Online: Ako podniky reagujú na zmenu klímy?

10.5.2021, 15:10

Klimatická akadémia bude séria piatich pondelkových prednášok a diskusií, ktoré ponúknu pohľady na klimatickú zmenu z rôznych úrovní. Začneme na globálnom leveli a postupne sa cez európsku a národnú úroveň dostaneme do našich miest. Nevynecháme ani podniky a aktívnych občanov.

O zmene klímy a jej prejavoch dnes možno počuť a čítať stále častejšie. Vieme, že je dôsledkom ľudskej činnosti a hrozbou pre súčasné a budúce fungovanie spoločnosti. O tom, ako tomuto komplexnému problému rozumieť a čeliť, budú prednášať a diskutovať zaujímaví hostia Klimatickej akadémie počas nasledujúcich týždňov, vždy v pondelok v čase 15:10 – 16:40, prostredníctvom online platformy.

Program:
10.5. Ako podniky reagujú na zmenu klímy?
Jan Kurka /SUSTO/
Účasť na prednáške je bezplatná a podmienená registráciou: https://forms.gle/VMp34SaJiSJECPw46

Klimatická akadémia je organizovaná Karpatským rozvojovým inštitútom v spolupráci s Ekonomickou fakultou Technickej univerzity v Košiciach. Je podporená v rámci projektu “Verejnosť pomáha samospráve vytvárať klimaticky bezpečnejšie Košice”, ktorý je financovaný v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa spolufinancovaného z Európskeho sociálneho fondu.

| Vytlačiť článok |

Šéfredaktor | 2.5.2021 17:08 | 0 komentárov | 124x


www.aquabooks.cz zoochov.cz